Tento web využívá soubory cookies k poskytování služeb, shromažďování dat o návštěvnosti a personalizaci reklam. S používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
cs
en
Od návrhu po realizaci...

GAMA GROUP a.s.

HomeGAMA GROUP a.s.

Kořeny společnosti sahají až do 20. let minulého století, přičemž historie zdravotní výroby se začala psát v 50. letech. Samostatný podnik GAMA n.p. (národní podnik) vznikl 1.1.1986 a v roce 1992 došlo k jeho transformaci na akciovou společnost. Od roku 2007 je společnost součástí skupiny KOH-I-NOOR holding a.s.

GAMA GROUP a.s. podniká v oboru tváření plastů s hlavním zaměřením na vývoj a výrobu jednorázových zdravotních, laboratorních a veterinárních potřeb. Výrobní profil je možno v současné době rozdělit do tří kategorií.

První se zabývá vývojem a výrobou jednorázových zdravotních potřeb pod ochrannou známkou “GAMA” s hlavním zaměřením na trhy České a Slovenské republiky, kde mají výrobky své tradiční postavení především díky vysoké kvalitě.

Druhou stále významnější kategorií je výroba OEM a výroba na přání zákazníka, kde našim zákazníkům nabízíme vysokou profesionalitu, kvalitu a flexibilitu podle sloganu “your experience”.

Třetí kategorií je nezdravotnická produkce. Hlavními technologiemi je pak vstřikovaní, vyfukování, vstřikovyfukovaní, vytlačovaní, termotvarování a sváření výrobků z plastu včetně montáže a balení pro různé druhy zákazníků.

Díky finanční stabilitě společnosti, neustálým investicím do moderních technologií a odborného růstu našich zaměstnanců se nám daří naplňovat vizi naší společnosti = dlouhodobě udržitelné partnerství s našimi obchodními partnery díky kvalitě a inovací výrobků v kombinaci s flexibilitou poskytovaných služeb.

 

Katalog výrobků

zdravotnická výroba
© 2007-2018, GAMA GROUP, a.s. All Rights Reserved. Tvorba www S2 STUDIO